Blacharnia tel. 602 214 025

Szukasz najlepszej blacharni w Poznaniu? Właśnie trafiłeś pod właściwy adres!

Auto Service Wareńczak to doświadczony partner w likwidacji szkód i naprawach blacharskich. Wyposażony w specjalistyczne urządzenia warsztat pozwala nam świadczyć kompleksowe usługi, charakteryzujące się wysokim poziomem jakości. Dysponujemy profesjonalną ramą naprawczą do rozciągania karoserii pojazdów, posiadamy także sprzęt do usuwania drobnych uszkodzeń, który nie ingeruje w karoserię oraz osprzęt służący do naprawiania blachy w profilach zamkniętych. Naprawiamy samochody bezpieczną metodą zgrzewania, spawania i lutospawania, które nie powodują uszkodzeń w fabrycznej warstwie ocynku.

Dbamy o to, aby realizować naprawy w jak najkrótszym czasie, jednocześnie mając na uwadze wysoką jakość usługi. Zadowolenie Klienta jest naszym celem nadrzędnym, który przyświeca nam od momentu otrzymania zlecenia aż po oddanie do użytku odnowionego pojazdu. Na profesjonalizm świadczonych przez nas usług blacharskich składa się nie tylko zespół wyposażonych w gruntowną wiedzę i odpowiednie kwalifikacje blacharzy, od lat z powodzeniem praktykujących swój zawód, ale również doskonale wyposażony warsztat blacharski, w którym nie brakuje specjalistycznych urządzeń i sprzętów wspomagających naprawę samochodów.

Dokładamy wszelkich starań, aby autom oddanym w nasze ręce przywrócić stan sprzed kolizji czy wypadku. Oprócz wyglądu samochodu mamy na uwadze również bezpieczeństwo jazdy, dlatego dążymy do tego, żeby nasze usługi spełniały oba te warunki. Cennik świadczonych przez nas usług jest atrakcyjny, co plasuje nas w czołówce przyjaznych Klientowi warsztatów blacharskich w Poznaniu.

Jeśli zależy Ci na profesjonalnej usłudze, wykonanej w krótkim czasie, bez rujnowania portfela, zapraszamy do skorzystania z oferty Auto Service Wareńczak. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego Klienta, solidność wykonania oraz szybkie usuwanie usterek.

 
Tagi:blacharz samochodowy Poznań, blacharz samochodowy, blacharz Poznań