Mechanika

Auto Service Wareńczak od lat gwarantuje rzetelną diagnostykę i najwyższej jakości usługi mechaniczne w konkurencyjnej cenie. Krótki czas realizacji napraw, indywidualny kontakt z Klientem i niskie koszty robocizny wyróżniają nasz warsztat spośród konkurencyjnych firm. W naszym autoserwisie wykorzystujemy pochodzące od sprawdzonych dostawców, najwyższej jakości części i podzespoły, które zapewniają niezawodność i wieloletnie, bezawaryjne użytkowanie pojazdu. Stosujemy nowoczesne urządzenia, które znacząco wpływają na skrócenie czasu usługi i maksymalizują bezpieczeństwo użytkowania naprawionego samochodu. Naprawiamy auta każdej marki.

W skład oferowanych przez nas usług wchodzą m.in.: naprawy układu napędowego, hamulcowego i kierowniczego, regeneracja silnika, elektryka samochodowa i okresowe przeglądy pojazdów. Samochodami zajmujemy się kompleksowo, począwszy od wymiany opon i klocków hamulcowych przez sprawdzenie geometrii wraz z regulacją zbieżności, wymianę łożyska koła i sprzęgła kompletnego, uszczelnienie skrzyni biegów, regenerację głowic, pomp wspomagania i tarcz hamulcowych, naprawę alternatorów aż po kapitalne remonty silników. Każdą naprawę poprzedzamy profesjonalną, komputerową diagnostyką, niezbędną w precyzyjnym określeniu źródła problemu i pomocną w ustalaniu odpowiednich rozwiązań naprawczych.

Oferujemy Państwu zarówno oryginalne części zamienne, jak i ich markowe odpowiedniki, pozwalające znacząco ograniczyć wydatki związane z naprawą samochodu. Jako sprawdzony i godny zaufania partner, udzielamy gwarancji na części zamienne oraz wszystkie wykonywane przez nas usługi. Ze swojej strony proponujemy najwyższą jakość i ekspresowy termin naprawy pojazdów. Świadectwem naszej wiarygodności niech będzie szerokie grono zadowolonych Klientów.

 
Tagi: Mechanik Poznań, Mechanik samochodowych Poznań