Naprawy powypadkowe

Naprawa powypadkowa

Auto Service Wareńczak to firma, za którą stoi blisko 20-letnie doświadczenie w likwidacji szkód komunikacyjnych i naprawach powypadkowych. Dzięki doskonale wyposażonemu warsztatowi blacharskiemu i lakierniczemu oraz dostępnemu na miejscu zespołowi fachowców, jesteśmy w stanie naprawić każdy samochód po wypadku, kolizji czy stłuczce. Serwisujemy auta wszystkich marek aut osobowych.

Likwidujemy szkody powypadkowe z tytułu OC i AC, gotówkowe i bezgotówkowe dla wszystkich ubezpieczycieli. Wybierając bezgotówkową formę rozliczenia naprawy, Klienci mogą być pewni dopilnowania przez nas wszelkich niezbędnych formalności. Zgłaszając się do naszego serwisu, mają Państwo gwarancję profesjonalnego przeprowadzenia przez cały proces likwidacji szkody. Zajmujemy się tym kompleksowo – począwszy od holowania pojazdu z miejsca wypadku (oferujemy pomoc drogową dostępną przez 24 h), przez kontakt z firmą ubezpieczeniową, w tym przygotowanie niezbędnej dokumentacji i kontrolę oględzin rzeczoznawcy w warsztacie, na naprawie powypadkowej skończywszy. Na czas likwidacji szkody udostępniamy naszym Klientom samochód zastępczy, którego wynajem finansowany jest z OC sprawcy wypadku. Całość formalności związanych z refundacją kosztów holowania, naprawy oraz auta zastępczego leży po naszej stronie.

Nasi pracownicy tworzą grupę wykwalifikowanych specjalistów: blacharzy i lakierników, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje, zwłaszcza w zakresie nowoczesnych metod serwisowania powypadkowego. Ponadto profesjonalnie wyposażone zaplecze techniczne Auto Service Wareńczak gwarantuje wysoką jakość napraw i krótkoterminową realizację. Na życzenie Klienta do napraw wykorzystujemy oryginalne części zamienne lub ich sprawdzone odpowiedniki. Wszystko to sprawia, że mogą Państwo powierzyć nam naprawę swojego samochodu bez obaw o efekt końcowy i bezpieczeństwo jazdy.

 
tagi: naprawy powypadkowe Poznań