Serwis klimatyzacji

Jazda samochodem to prawdziwa przyjemność! Komfortowe warunki podróży i optymalna temperatura nawet w najdłuższej trasie pozwolą Państwu w pełni cieszyć się użytkowaniem swojego auta. Pod warunkiem jednak prawidłowego działania systemu wentylacji w samochodzie. Jedną z oznak, że nie działa on prawidłowo i wymaga fachowego przeglądu jest ulatniający się z klimatyzacji przykry zapach. Pojawienie się nieszczelności w układzie klimatyzacji często prowadzi do obniżenia się ciśnienia i ulatniania czynnika chłodzącego, a w konsekwencji do obniżenia jakości chłodzenia wewnątrz pojazdu. Z uwagi na szkodliwe oddziaływanie na środowisko naturalne substancji pracującej w klimatyzatorze samochodowym, naprawą układu klimatyzacji powinni zajmować się przeszkoleni serwisanci, dysponujący specjalistyczną aparaturą.

Naprawa klimatyzacji

W Auto Service Wareńczak szybko i wygodnie dokonają Państwo kontroli i naprawy układu klimatyzacji. W ramach usługi serwisu dokonujemy napraw i regeneracji podzespołów systemu wentylacji, wymieniamy czynnik chłodzący najtaniej w Poznaniu, wykrywamy źródło nieszczelności za pomocą nowoczesnego detektora elektronicznego, precyzyjnie wychwytującego nawet najmniejszy wyciek oraz uszczelniamy cały układ klimatyzacji.

Naszym klientom oferujemy również usługę okresowego odgrzybiania klimatyzacji przy użyciu ultradźwięków lub ozonu, dzięki którym uzyskuje się o wiele lepsze rezultaty aniżeli przy dezynfekcji z wykorzystaniem wyłącznie preparatów w sprayu. Gnieżdżące się na parowniku klimatyzacji i w kanałach wentylacyjnych bakterie, grzyby i roztocza, odpowiedzialne za powstawanie nieprzyjemnego zapachu, mogą prowadzić do wystąpienia reakcji alergicznych u osób przebywających w kabinie samochodu, dlatego regularne odgrzybianie układu klimatyzacji jest gwarantem zdrowia i dobrego samopoczucia kierowcy i pasażerów.

Zachęcamy do odwiedzenia Auto Service Wareńczak również dlatego, że oprócz fachowej usługi przeglądu i naprawy klimatyzacji, na naszych Klientów czekają specjalne niespodzianki w postaci atrakcyjnych promocji i rabatów.

Tagi: klimatyzacja Poznań, serwis klimatyzacji Poznań