Lakiernia tel. 602 214 025

Auto Service Wareńczak oferuje Państwu profesjonalnie wyposażoną lakiernię oraz kadrę doświadczonych lakierników. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, które wpisują się w wymogi nałożone przez Unię Europejską dotyczące ekologii, gwarantujemy najlepsze efekty w zakresie lakiernictwa i wizualnej renowacji pojazdów, przy jednoczesnym zachowaniu dbałości o środowisko naturalne. Realizujemy zlecenia z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń – nowoczesnych pistoletów i sprężarki śrubowej. Wysoką jakość naszych usług gwarantuje lakierowanie w kabinie bezpyłowej, ponieważ odpowiednie warunki w niej panujące zapewniają właściwe nałożenie powłoki lakierniczej w wymaganej przez producenta temperaturze natrysku i czasie schnięcia.

Nasza wykwalifikowana kadra lakierników profesjonalnie zajmuje się zarówno kosmetyką samochodową, jak również lakierowaniem, polerowaniem i renowacją całych pojazdów. Specjalizujemy się także w naprawie drobnych uszkodzeń, takich jak otarcia i zarysowania karoserii, porysowane klamki i otarcia zderzaków, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, jesteśmy w stanie w bardzo krótkim czasie usunąć nieestetyczne defekty.

Nie interesują nas półśrodki, w codziennej pracy korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań i wysokiej klasy produktów, pochodzących z mieszalni lakierów AutoColor. Posiadamy pełen zasób rozcieńczalników, utwardzaczy, rozpuszczalników, przyspieszaczy, podkładów oraz lakierów bazowych i bezbarwnych, które wykorzystujemy w codziennej pracy.

Wyjątkowo precyzyjnie dobieramy kolor lakieru, dbamy o idealne naniesienie powłoki, maksymalnie przybliżając się do fabrycznego ideału i uwzględniając charakterystyczne dla danych marek cechyi i elementy.

Jesteśmy elastyczni, jeśli chodzi o dopasowanie do potrzeb i wymagań Klientów pod względem kosztów i terminu realizacji, lecz nieugięci i bezkompromisowi wobec rozwiązania ich problemów dotyczących pojazdu.

 
 
Tagi: lakiernik Poznań, lakiernik samochodowy Poznań